“Jeni i martuar me 2 gra”, “Princi” i Libofshës: Njerëzit tradhtojnë dhe e fshehin, unë nuk e bëj

Mediale Vip

“Jeni i martuar me 2 gra”, “Princi” i Libofshës: Njerëzit tradhtojnë dhe e fshehin, unë nuk e bëj

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 00:58
Jarl Alexandre de Basseville

“Princi i Libofshës”, Jarl Alexandre de Basseville foli edhe për martesën e tij me dy femra.

Jarl Alexandre de Basseville: Unë jam një tradicionalist i mirë. Kam luftuar për traditën. Shumë njerëz gënjejnë për jetën e tyre. Shkojnë me ferma të tjera në mënyrë të fshehur, unë preferojë të them të vërtetën, sepse nuk më pëlqen të gënjej.

Unë jam një person single momentalisht, më mungon fëmija im dhe vendi im Skocia, por jam në një vend tjetër. Besoj se ndonjëherë has disa probleme në çift dhe në jetën tënde. Unë kam qenë gjithmonë i ekspozuar në raport me botën dhe kam jetuar një pjesë të jetës time në publik.

Në Rusi dhe Britani jam ndjekur nga paparacët. Në Shqipëri ndihem më i lirë se sa në Evropën Perëndimore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat