“Mehmet Kosova” kthehet në ekran

Mediale Vip

“Mehmet Kosova” kthehet në ekran

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 14:24
Kenan Imirzalıoğlu

Aktori i njohur për rolin e Ezelit dhe Mehmet Kosovës në serialin e famshëm turk, Kenan Imirzalıoğlu do të rikthehet së shpejti në ekran me një serial të ri.

Sipas mediave turke, Kenan do të jetë së shpejti pjesë e një seriali të ri, i cili do të transmetohet në platformën “Netflix”, megjithatë ende nuk ka asnjë informacion zyrtar nga aktori apo grupi i punës.

Pritet që ‘Ezel’ të kthehet në sheshin e xhirimeve shumë shpejt

Edhe pse ende nuk është bërë asgjë publike nga kontrata e re e aktorit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat