Mesazhi pozitiv i Jonida Maliqit për femrat, pas ndarjes nga Romeo Veshaj

Mediale Vip

Mesazhi pozitiv i Jonida Maliqit për femrat, pas ndarjes nga Romeo Veshaj

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 09:21
Romeo Veshaj deh Jonida Maliqi

Këngëtarja zbuloi se ka përfunduar lidhjen më të dashurin e saj.

E ftuar në  njërin nga emisonet, Jonida Maliqi tregoi edhe arsyen e ndarjes.

Ajo tha se nuk ka të bëjë me tradhti apo gjëra të tilla që ndodhin në një lidhje por është thjesht një shkëputje e cila nuk vazhdonte tutje.

Duke dhënë përgjigje për ndarjen, këngëtarja dhe moderatorja shqiptare dha edhe një mesazh femrave në përgjithësi.

“Femrat duhet të kenë vetëbesim, nuk mendoj që askush në jetë nuk na bën ose nuk ta realizon ty jetën e lumtur nëse nuk e ke ti vetë në dorë. Kjo vlen edhe për meshkujt dhe femrat në fakt, dhe punë pasion kaq nëse punon me dashuri gjithçka shkon vaj pastaj edhe energji pozitive, paqe në botë”, u shpreh këngëtarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat