Morena Taraku edhe gjarprin me gurë të çmuar

Mediale Vip

Morena Taraku edhe gjarprin me gurë të çmuar

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:53
Morena Taraku

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku përherë mahnitë ndjekësit e saj, të cilët e përkrahin në çdo lëvizje të mundshme në jetë dhe karrierë profesionale.

Ndërkohë, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Morena ka lënë gojë hapur që të gjithë.

Kjo, pasi në fotografinë e publikuar, ajo jo vetëm që shihet atraktive, por me një gjarpër me të cilin ishte e mbështjellë.

Lodra ishte e mbuluar me gurë shkëlqyes, derisa pati aludime të tilla që mund ta kishte bërë edhe me ‘photoshop’.

Veshjen e pati me ngjyrë portokalli kësaj radhe, ndërsa për makijazh Morena zgjodhi nuanca më të errëta.

Kujtojmë se “Money” mban titullin projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Feron.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat