Blerim Destani i bënë dhuratën e pabesueshme Don Gjonit

Mediale Vip

Blerim Destani i bënë dhuratën e pabesueshme Don Gjonit

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 22:39
Foto ilustrim

Njëri emër i konfirmuar në skenën e filmit në vend dhe botë, e tjetrit një reper i ri që me performancat e fundit ka krijuar senzacion.

Blerim Destani është aktori që ka marrë përsipër shumë role më rëndësi, ku suksesi nuk i ka munguar.

E, Don Gjoni është bërë “viral” gjjthandej, madje duket se po i pëlqen edhe aktorit, i cili i ka dërguar atij një dhuratë

Reperi i ri e ka treguar dhuratën në Inatagram, duke e falenderuar publikisht aktorin, që mesa duket tashmë e ka edhe mik.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat