Leonora Jakupi feston ditëlindjen, kështu e uron Jehona Sopi

Mediale Vip

Leonora Jakupi feston ditëlindjen, kështu e uron Jehona Sopi

Më: 3 mars 2021 Në ora: 17:16
Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi

Këngëtarja sot mbush 42 vite.

Lenora Jakupi mori urime të shumta nga miqtë dhe kolegët por nuk mungoi edhe ai nga shoqja e saj e ngushtë Jehona Sopi

Ajo ka publikuar një fotografi të saj në rrjete sociale duke i shkruar një urime special, përveç tjerash Jehona Sopi i ka venë epitetin si më e bukura e shqiptarisë.

“Urime ditëlindjen e bukura e shqiptarisë e e bukura ime. I gëzofsh 100 me të mirat e kësaj bote shpirti i bardhë të dua shumë”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, Jehona Sopi dhe Leonora Jakupi jo vetëm se janë kolege në karrierën e tyre por gëzojnë edhe një shoqëri shumë të mirë së bashku.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat