Majk me veturën e tij ndalohet nga Policia e Kosovës

Mediale Vip

Majk me veturën e tij ndalohet nga Policia e Kosovës

Më: 4 mars 2021 Në ora: 15:17
Foto nga vendi i ngjarjes

Rep-artisti është ndalur nga Policia e Kosovës.

Ai tregoi vetë përmes imazhit që ka publikuar në rrjete sociale

Majk vetëm ka postuar fotografinë por nuk ka  treguar arsyen e ndalimit por derisa shihet me makinën  e tij mund të aludohet se për vozitje në shpejtësi.

Rikujtojmë se, reperi ndodh shpesh të ndalohet nga Policia e Kosovës.

Ndryshe, Majk ka pauzuar së fundi nuk po shihet edhe aktiv me projekte muzikore dhe postime në rrjete sociale.

Ai ka një bashkëpunim me Gheto Geasyn të publikuar dy muaj më parë në Youtube kurse projektin solo vitin e kaluar.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat