Puthja e Teas me Beartin/ Çifti rrëfen si ndikoi skandali në marrëdhënien e tyre

Mediale Vip

Puthja e Teas me Beartin/ Çifti rrëfen si ndikoi skandali në marrëdhënien e tyre

Më: 7 mars 2021 Në ora: 23:47
Tea dhe Bearti

Puthja e Beartit me Tean pasi kjo e fundit doli nga programi Për’puthen bëri xhiron e rrjetit.

Ata janë rikthyer si çift në Për’puthen Prime dhe kanë rrëfyer se skandali forcoi më shumë marrëdhënien e tyre.

“Ju bëmë si foto profili kudo.

Ka qenë një sprovë për marrëdhënien tonë, nuk është se na ka afruar apo larguar me njëri-tjetrin, por çfarë jemi në gjendje të përballojmë për të qenë me njëri-tjetrin”, u shpreh Tea.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat