Shokon Meghan Markle: Kam menduar vetëvrasjen gjatë shtatzënisë!

Mediale Vip

Shokon Meghan Markle: Kam menduar vetëvrasjen gjatë shtatzënisë!

Më: 8 mars 2021 Në ora: 08:31
Princ Harry dhe Meghan Markle

Meghan Markle ka rrëfyer mes lotësh stresin e përjetuar brenda familjes Mbretërore britanike. Në një intervistë të shumëpritur përballë Oprah Winfery, Meghan u shpreh se në muajin e pestë të shtatzënisë kishte menduar edhe vetëvrasjen.

Ndërkohë, ajo pretendoi gjithashtu se Dukesha Kate Middleton e kishte bërë të qante para se të martohej me Princ Harry-n.

"Në atë kohë kisha shumë turp ta thosha e po ashtu kisha turp ta pranoja, veçanërisht para Harry, sepse e di sesa humbje ka pësuar dhe sa ka vuajtur, por e di se nëse nuk do ta kisha thënë, do ta kisha bërë dhe unë nuk doja të jetoja më”, tha Markle.

"Ne kemi një mik shumë të ngushtë, i cili ka qenë me ne gjatë gjithë këtij procesi, por për familjen ata e kanë shumë këtë mentalitet se kjo është mënyra se si duhet të jetë, do të thotë që ti nuk mund ta ndryshosh atë", u shpreh Duka i Sussex, Harry

Ndërsa çifti nuk kishte asgjë përveç lëvdata për mbretëreshën, intervista zbuloi shumë të pathëna rreth tyre dhe tani të gjithë janë në pritje të reagimit nga Pallati Buckingham.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat