Henry Cavill zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re

Mediale Vip

Henry Cavill zyrtarizon lidhjen me të dashurën e re

Më: 12 prill 2021 Në ora: 10:29
Henry Cavill

Ylli i filmave “Superman”, Henry Cavill, ia prezantoi fansave të dashurën e tij.

Aktori 37-vjeçar e ka zyrtarizuar lidhjen e re në Instagram, duke e postuar një fotografi ku shihet përballë të dashurës, Natalie Viscuso, dhe Cavill duket mjaft i lumtur.

“Ky jam unë teksa shfaqem goxha me vetëbesim pak para se e dashura ime e bukur dhe e mahnitshme, Natalie, të më shkatërroj në lojën e shahut”, kishte shkruar Cavill në mbishkrimin e fotografisë.

Foto:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat