Bella Hadid vë në dukje figurën e saj trupore me imazhe nga një ishull tropikal

Mediale Vip

Bella Hadid vë në dukje figurën e saj trupore me imazhe nga një ishull tropikal

Më: 12 prill 2021 Në ora: 11:24
Bella Hadid

Modelja është fytyra e markës Michael Kors dhe debutoi me një çantë të re për linjën me një fotosesion të dielën.

Supermodelja 24-vjeçare pozoi me një palë bikini ngjyrë kafe dhe një fund të gjelbër mëndafshi, ndërsa mbante me vete çantën SoHo.

Imazhet e saj ishin nga një largim i fundit në ishull, ndërsa ajo e vendosi  profilin në fotosesion dhe shkrepi imazhe joshëse.

Një pjesë e Bella tregoi figurën e saj të pabesueshme e cila dukej e freskët nga një zhytje në ujë.

Ajo u gjunjëzua në toke me bar përballë horizontit tropikal dhe debutoi me lëkurën me njolla të vogla dhe linja të nxira.

Flokët e saj ngjyrë kafe ishin të lëshuara të cilat i dukeshin të lagura pas zhytjes në ujë. Modelja e aksesonte dukjen me një palë rrathë të përmasave të mëdha prej ari.

Motra modele e Gigi Hadid e vendosi çantën në mënyra të ndryshme, duke e reklamuar derisa merrte poza dhe shijonte temperaturat e larta.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat