Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Vajza ime do të ketë shembuj për të ndjekur …

Mediale Vip

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Vajza ime do të ketë shembuj për të ndjekur …

Më: 14 prill 2021 Në ora: 13:07
Vjosa Osmani dhe Vladrin Sahiti

Dizejnatori  Valdrin Sahiti ka publikuar një fotografi të përbashkët me presidenten e vendit, Vjosa Osmani.

Sahiti ka cituar një thënie të Osmanit, të cilën e ka thënë ditë më parë.

“Vajzat e kan vendin vetëm ku ato deshirojnë,aty ku ato çdo natë ëndërrojnë,aty per çka ato punojnë fort e me zell”.

Sahiti ka thënë se vajza e tij do të ketë shembuj për të ndjekur dhe do të zgjedh të ardhmen e saj.

“Ky vend po ecën vetëm përpara! Vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur dhe do të zgjedhë për të ardhmen e saj. Askush, kurrë, nuk do ti tregojë se sa metra katrorë mund ti lejojë botës së saj të pafundme”, ka shkruar tutje ai. 
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat