Për’Puthen +40/ Naumi përjashtohet nga programi!

Mediale Vip

Për’Puthen +40/ Naumi përjashtohet nga programi!

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:01
Naumi

Naumi është përjashtuar nga emisioni pasditen e sotme në puntatën e radhës të Për’Puthen +40.

Pas degradimit të fjalorit gjatë takimit me Linditën.

Gjithashtu edhe gjatë pjesës në studio produksioni u detyrua të merrte një vendim në lidhje me të.

Ai ka kërkuar falje në lidhje me fjalorin e përdorur në studio dhe takim, por pa u penduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat