Pas publikimit të albumit, Elvana shfaqet joshëse nga seti i ri fotografik

Mediale Vip

Pas publikimit të albumit, Elvana shfaqet joshëse nga seti i ri fotografik

Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:30
Elvana Gjata

Elvana Gjata erdhi plot stil në setin e ri fotografik.

Këngëtarja e njohur shqiptare dje ka publikuar albumin e shumëpritur “Qelu”.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e saj.

“E di qe te gjithe kemi kaluar kohe te veshtira me veten,familjen dhe te afermit tane. Ky album eshte drite dhe shprese per te jetuar jeten!”, shkroi Elvana.

Fansat e këngëtares e komplimentuan atë për paraqitjen mjaft shumë teksa edhe fotografia morri mijëra pëlqime brenda pak minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat