Irkenc Hyka prezanton projektin e ri muzikor “Maria”

Mediale Vip

Irkenc Hyka prezanton projektin e ri muzikor “Maria”

Më: 18 prill 2021 Në ora: 16:25
Irkenc Hyka

Irkenc Hyka erdhi me këngën e re.

Këngëtari dhe tekstshkruesi i njohur Irkenc Hyka ka sjell projektin e tij më të ri muzikor.

“Maria”, mban titullin kënga, e cila vjen me videoklip, xhiruar në kushte pandemie.

Tekstin e shkroi vetë Irkenci ndërsa për mixmasterin u përkujdes Jo Jo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat