Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në rroba-banje

Mediale Vip

Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në rroba-banje

Më: 18 prill 2021 Në ora: 16:41
Demi Rose

Modelja e njohur po vazhdon provokimet në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë.

Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Demi ka pozuar për Instagram ku edhe ndarë imazhin joshës në bikini teksa po pozonte duke vënë në fokus të gjoksin e bujshëm për të cilin përflitet aq shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat