Tentoi të futej në apartamentin e Taylor Swift, arrestohet 51 vjeçari

Mediale Vip

Tentoi të futej në apartamentin e Taylor Swift, arrestohet 51 vjeçari

Më: 19 prill 2021 Në ora: 13:59
Taylor Swift

Një burrë u kap të shtunën në mbrëmje duke u përpjekur të futej në apartamentet e Taylor Swift në Tribeca, sipas Policisë.

Policia arriti në ndërtesën në pronën Franklin St. pak para orës 23:00 pas marrjes së një telefonate në lidhje me një burrë që përpiqej të hynte kur dera e përparme u hap, tha një përfaqësues i NYPD.

I dyshuari Hanks Johnson, 52 vjeç, u arrestua pa incidente, sipas policisë.

Swift, bleu tre apartamente në ndërtesën me 10 dhoma në 2018 dhe gjithashtu zotëron shtëpinë e qytetit prej 17 milion dollarësh në vendin fqinj. 

Këngëtarja e "Love Story" ka shpenzuar 47,7 milion dollarë në prona nderi më tani.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat