Pandemia e bjen Labinot Tahirin në Golf 2

Mediale Vip

Pandemia e bjen Labinot Tahirin në Golf 2

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:26
Labinot Tahiri

Labinot Tahiri përmes një postimi bëri të ditur për ndjekësit e tij se ka përfunduar në makinën Golf 2.

Ai tha se është nder ta ketë një makinë të tillë.

‘Qe çka na ka ba pandemia, se po dina mu shit franquza me brende të shtrejta’, ka shkruar ndër të tjera këngëtari derisa mori komente të shumta dhe pëlqime.

Postimi i plotë i Labit:

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat