Nëna i feston 52 vjetorin e lindjes, kështu e uron Mevlani

Mediale Vip

Nëna i feston 52 vjetorin e lindjes, kështu e uron Mevlani

Më: 21 prill 2021 Në ora: 20:55
Mevlan Shabanit me nënën

Konkurrenti i Përputhen sot ka festë në familjen e tij.

Nëna e Mevlan Shabanit feston ditëlindjen e 52-të.

Ai publikoi pamje nga festa e ditëlindjes derisa i shkroi edhe një urim duke e uruar për më të mirat.

Mevlani siç shihet ia ka festuar ditëlindjen nënës së tij në një vend luksoz pranë detit teksa në tavolinë shihen ëmbëlsira të ndryshme.

“Ti e din qe un jam fjal pak dhe me vepra shumë kshuqe falenderoj shumë zotin qe kam nje Nënë si ti dhe ishallah te behesh dhe 100 tjera dhe allahu te rujte”, kanë qenë fjalët e Mevlanit.

Ndryshe, komentet e shumta mori postimi i protagonistit të programit teksa mori urime të shumta për ditëlindjen e nënës së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat