Ja si dukej Ledjana para se të hynte në “Përputhen”

Mediale Vip

Ja si dukej Ledjana para se të hynte në “Përputhen”

Më: 23 prill 2021 Në ora: 18:47
Ledjana

Ledjana Prenga u bë shumë e njohur pas hyrjes në “Përputhen”, ku gjeti dhe dashurinë dhe sot është çift me Mevlanin.

Ledjana është dhe një nga vajzat më simpatike të emisionit, por para famës ka patur një pamje tjetër.

“Iconstyle.al” ka siguruar disa foto të konkurrentes para se të bëhej e njohur.

Në disa prej fotove Ledjana shfaqet duke pozuar në palestër dhe ka të njëjtat forma bombastike si sot.

Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat