I thanë të largohet nga emisioni se është bërë bajat, Sindi reagon sërish

Mediale Vip

I thanë të largohet nga emisioni se është bërë bajat, Sindi reagon sërish

Më: 6 maj 2021 Në ora: 14:07
Sindi

Në emisionin e mbrëmshëm kishte debat mes saj dhe Olës.

Kjo e fundit i tha të largohej nga programi pasi nuk ka arsye më të qëndrojë.

Sindi reagoi në studio derisa të dyja kishin një debat të ashpër me njëra-tjetrën pothujase kaloj edhe në ofendime.

Ndërsa, sot përmes një storie në Instagramin e saj ka reaguar Sindi e cila ka thënë se nuk ndikohet nga askush dhe në të njëjtën ia sugjeroi të njëjtën gjë ndjekësve të saj.

Tutje, Sindi shtoi se pavarësisht situatave vazhdon të jetë e pranishme në Përputhen sado që presioni është i madh.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat