Kujt po i thotë të dua Butrint Imeri?

Mediale Vip

Kujt po i thotë të dua Butrint Imeri?

Më: 9 maj 2021 Në ora: 14:01
Butrint Imeri

Këngëtari siç duket e ka gjetur dashurinë e jetës së tij.

Ai shtoi dyshimet me postimin e fundit në rrjete sociale.

Këngëtari ka ndarë imazhe i zhveshur në pjesën e sipërme teksa ka treguar rezultatet e palestrës, megjithatë ajo se çka mori vëmendje ishte mbishkrimi që i ka venë postimit.

‘Unë të dua’, ka shkruar në mbishkrimin e fotografive duke mos zbuluar se kujt po i drejtohet.

Ndryshe, Butrint Imeri mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit dhe fansat në këtë rrjet social.

Theksojmë se, ai nuk ka zbuluar se është në ndonjë lidhje dashurie mbase do ta zbuloi ditëve në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat