Nga Lady Gaga tek Justin Bieber, një listë me VIP-a do të jenë të ftuarit specialë në ribashkimin e “Friends”

Mediale Vip

Nga Lady Gaga tek Justin Bieber, një listë me VIP-a do të jenë të ftuarit specialë në ribashkimin e “Friends”

Më: 14 maj 2021 Në ora: 10:53
Friends, Lady Gaga,Justin Bieber

“Friends” po rikthehen dhe tashmë kjo është zyrtare! Ditën e sotme është publikuar traileri i shumëpritur i serialit me 6 yjet e tij, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry, Matt LeBlanc dhe David Schwimmer. Ata shfaqen duke ecur krahë për krahë njëri-tjetrit nw video shoqëruar në sfond me këngën “I’ll be there for you”.

Gjithashtu “Friends: The Reunion” ka një datë për premierën dhe është shumë më shpejt nga ç’e mendonim. Seria e parë do të transmetohet në 27 maj në “HBO Max” dhe të gjithë fansat po e presin me entuziazmin më të madh.

Ndërkohë në listën e personazheve specialë që do i bashkohen serialit përfshihen: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon.

Në lidhje me këtë rikthim reaguan edhe yjet e “Friends”, që kanë shpërndarë me ndjekësit në rrjete sociale trailerin e serialit.

“Është zyrtare! Premiera e “Friends: The Reunion” në 27 maj në HBO Max. A mund të jemi më të lumtur se kaq?”, shkroi Jennifer Aniston në një postim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Friends (@friends)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat