Me gishtin e mesit tek harta, Stresi ka një mesazh për Vuçiçin

Mediale Vip

Me gishtin e mesit tek harta, Stresi ka një mesazh për Vuçiçin

Më: 15 maj 2021 Në ora: 15:12
Stresi dhe Aleksander Vuçiç

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku reagon gjithmonë për çështje që e shqetësojnë.

Së fundmi, reperi ka publikuar disa pamje të një dokumentari që ishte duke ndjekur në televizion.

Në një moment ai nuk përmbahet dhe shan serbët, madje tregon edhe gishtin e mesit.

“Lufta e 1 botërorë. Aleksander Vuçiçi, ne të ndihmuam një herë, ti na ktheve me armë…”, ka shkruar reperi në Instastory.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat