Princi William dhe Kate Middleton edhe pas 10 vitesh ‘punojnë’ shumë në martesën e tyre, përkundër se janë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes

Mediale Vip

Princi William dhe Kate Middleton edhe pas 10 vitesh ‘punojnë’ shumë në martesën e tyre, përkundër se janë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes

Më: 15 maj 2021 Në ora: 16:08
Kate Middleton dhe Princi William

Princi William dhe Kate Middleton janë të vendosur të mbajnë një martesë ‘të shëndetshme dhe të lumtur’.

Mbretërit britanikë shënuan 10 vjetorin e martesës në prill duke publikuar fotografi dhe një video për publikun e po ashtu duke ofruar një imazh të lumturisë së brendshme.

Dhe një mik i çiftit këmbënguli se kjo është një marrëveshje e vërtetë.

“Shumë çifte e marrin njëri-tjetrin si të mirëqenë pas 10 vitesh”, tha një burim kohët e fundit për Closer Weekly, duke shtuar se Duka dhe Dukesha e Kembrixhit mbështeten shumë te ‘komunikimi’ prapa dyerve të pallatit për të mbajtur një bashkim të qëndrueshëm pavarësisht se janë në vëmendjen e publikut.

Burimi pretendoi se për përvjetorin e tyre, William i dhuroi gruas së tij një “gjerdan dhe unazë mahnitëse diamanti”.

Image

Burimi gjithashtu shtoi se çifti shijoi një darkë të gatuar nga një nga kuzhinierët e tyre të preferuar pasi fëmijët e tyre – Princi George, shtatë vjeç, Princesha Charlotte, gjashtë vjeçe dhe Princi Louis, tre vjeç ishin në gjumë.

“Ata po punojnë më shumë në krijimin e një kohe cilësore së bashku”, pohoi burimi. “Ata punojnë shumë në martesën e tyre”.

William, 38 vjeç, u takua me Middleton, 39 vjeçe, në Universitetin e St. Andrews, ku u bënë miq për herë të parë.

William është i dyti në radhë për fronin britanik.

Pas disa ngritjeve në marrëdhënien e tyre, çifti u martuan në 2011 në Westminster Abbey në një ceremoni të transmetuar në mbarë botën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat