Rita Ora dhe Taika Waititi shihen së bashku në Los Angelos

Mediale Vip

Rita Ora dhe Taika Waititi shihen së bashku në Los Angelos

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 15:11
Rita Ora dhe Taika Waititi

Rita Ora dhe Taika Waititi u panë këtë javë duke dalë për ushqime së bashku në Los Angeles mes romancës së tyre.

Gjatë shëtitjes së tyre, regjisori 45-vjeçar dhe këngëtarja 30-vjeçare u panë gjithashtu duke u larguar nga një restorant, shkruan Daily Mail.

Shëtitja e tyre e fundit vjen disa javë pasi Rita u pa duke ndarë një puthje me Tessa Thompson ndërsa ishin mjaft komode me Taika.

Gjatë daljes së tyre të fundit Rita u pa duke treguar stomakun e saj në një bluzë të verdhë dhe një palë pantallona të zi.

Ajo u aksesua me një kapelë elegante verore elegante dhe u mbrojt nga rrezet e Kalifornisë me një palë syze dielli blu.

Rita, e cila i shtoi një shkëlqim verbimi pamjes së saj me disa gjerdanë, mund të shihej duke biseduar në telefonin e saj ndërsa po kalonte nëpër parking.

Ndërkohë drejtori i guximshëm i JoJo Rabbit hodhi një këmishë të shtypur me butona poshtë mbi një bluzë të bardhë për daljen e tij të fundit.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat