Policia vazhdon të pranojë thirrje të rreme për të shkuar në shtëpinë e Jennifer Lopez

Mediale Vip

Policia vazhdon të pranojë thirrje të rreme për të shkuar në shtëpinë e Jennifer Lopez

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 23:59
Jennifer Lopez

Policia po bezdiset me thirrjet për shtëpinë e JLo.

Dikush ka zënkë me Jennifer Lopez dhe ka shumë kohë në duart e tyre, dhe kjo është duke irrituar policët, të cilët vazhdojnë të përmbyten me thirrje në 911 për të shkuar në shtëpinë e saj në Los Angeles gati 6 muaj pasi filloi kjo bezdi, shkruan TMZ.

Burimet e zbatimit të ligjit thonë për TMZ se njësitë e LAPD janë ende duke iu përgjigjur shtëpisë së këngëtaret sepse dikush vazhdon të telefonojë në 911, por thuhet që kjo nuk është thirrje e tipit ku njerëzit raportojnë një të shtënë fatale ose një masakër masive.

Mësohet që telefonuesi në 911 raporton ankesa të tjer,  si muzikë me zë të lartë ose zhurmë tjetër shqetësuese që vjen nga shtëpia.

Burimet thonë se sa herë që oficerët shkojnë në shtëpi, nuk ka ndonjë shqetësim të tillë dhe siguria e JLo u tregon gjithçka në rregull.

Në një rast, thuhet që policët gjetën një kopshtar në shtëpinë e Jennifer, por siguria i siguroi shpejt se kopshtari nuk po dëgjonte muzikë.

Burimet thonë se policët po përpiqen të gjurmojnë telefonuesit e 911 sepse telefonatat nuk vijnë nga një telefon fiks dhe thirrjet e rreme janë bërë një humbje e madhe e kohës dhe fuqisë punëtore.

Thirrjet filluan pothuajse menjëherë pasi JLo performoi në inaugurimin e Presidentit Biden dhe teoria e funksionimit ishte që thirrjet ishin të motivuara politikisht.

Siguria e JLo po punon me policinë në përpjekje për të zgjidhur misterin dhe shkelësi të dënohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat