S4MM zbulon titullin e projektit të ri muzikor

Mediale Vip

S4MM zbulon titullin e projektit të ri muzikor

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 21:09
S4MM

Reperi ka zbuluar se së shpejti po sjell hitin e radhës.

S4MM është një ndër reperët e preferuar të publikut shqiptar anembanë.

Reperi, së fundi ka publikuar një foto në Instastory, në të cilën shfaqet në veturë duke treguar se po se ai e ka gati këngën e re.

Image

Në një pjesë të fotografisë shihet S4MM- “Habibi” dhe si duket ky është projekti i radhës.

Ai nuk ka preferuar të japë detaje më shumë rreth projektit, por fansat e tij presin me padurim diçka të re prej tij pasi ai kishte paralajmëruar një album për këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat