“Deri kur” paralajmërohet nga Don Xhoni

Mediale Vip

“Deri kur” paralajmërohet nga Don Xhoni

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 16:10
Don Xhoni

Reperi po shihet aktiv këtë vit me projekte muzikore.

Dhe, së fundmi ka njoftuar se shumë shpejt do e lansojë këngën e re.

“Deri kur”, mban titullin projekti muzikor i Don Xhon të cilin sigurisht se do e lansojë me videoklip.

Ndërkohë, në rrjete sociale po qarkullon një video në të cilën rep-artisti shihet në studio derisa interpreton pak nga kënga të cilën e ka publikuar edhe në storien e tij në Instagram.

Ndryshe, “Unë foli i fundit” është projekti i publikuar katër javë më parë nga Xhonatan Isufi në platform YouTube.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat