Djali i Kadri Veselit po e shijon jetën e natës, publikon pamje nga një nejë

Mediale Vip

Djali i Kadri Veselit po e shijon jetën e natës, publikon pamje nga një nejë

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 08:19
Klestor Veseli dhe Kadri Veseli

Me lehtësimin e masave, në Kosovë kanë filluar punën edhe klubet e natës.

Djali i ish-kreut të PDK-së, Klestor Veseli, duket se po e shijon jetën e natës, si çdo i ri.

Ai ka publikuar një fotografi në Instagram nga një nga ndejat që ka marrë pjesë.

Kujtojmë se për shkak të tragjedisë në Kroaci, ku 10 mërgimtarë humbën jetën pas një aksidenti me autobus, mbrëmjen e së hënës disa klube të natës vendosën të respektojnë ditën e zisë që ishte shpallur në Kosovë dhe të mos punojnë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat