Liro dhe Manuellsen sjellin këngën e re “Shawty”

Mediale Vip

Liro dhe Manuellsen sjellin këngën e re “Shawty”

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 20:22
Liro

Liro ka prezantuar projektin e ri muzikor të quajtur “Shawty”.

Artisti, i cili ka lindur dhe është rritur në Zvicër, ka bashkuar forcat me aktorin dhe reperin gjerman, Manuellsen.

Miksimi dhe masterizimi i këngës u realizua nga Kingsize nën drejtimin e GH.TV&LeeFilms.

Reagimet ndërkohë në hapësirën për komente kanë qenë nga më të ndryshmet dhe tejet pozitive.

Liro pritet që gjatë ditëve në vijim të vijë edhe me prurje të tjera muzikore.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat