Martohet deputetja bukuroshe e Vetëvendosjes

Mediale Vip

Martohet deputetja bukuroshe e Vetëvendosjes

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 22:36
Adelina Grainca

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca, ditën e sotme (e diel) i ka dhënë fund beqarisë.

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje thuhet se është martuar me Erblin Maliqin.

Dhe tashmë janë publikuar disa fotografi e video nga ceremonia e tyre e martesës, e realizuar në një ambient luksoz e me dekor të veçantë.

Deputetja mori vëmendje me dukjen elegante e po ashtu edhe me stilin e ri të flokëve.

Adelina përndryshe u zgjodh deputete në zgjedhjet e 14 shkurtit si pjesë e PDK-së, por që vetëm pas pak kohe kaloi në LVV.

Vota e saj ishte në mesin e atyre që dolën të ishin vendimtare për krijimin e Qeverisë së udhëhequr nga Albin Kurti.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat