Sherr në mes Noizyt dhe Don Xhonit

Mediale Vip

Sherr në mes Noizyt dhe Don Xhonit

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 11:23
Noizy dhe Don Xhoni

Dje ka plas sherri me dy reperëve të njohur.

Lajmi menjëherë ka filluar të qarkullojë në mediat rozë duke bërë bujë të madhe e duke u përfolur shumë.

E shkak për këtë përplasje është bërë mungesa e Don Xhonit në koncertin ku do ishte edhe Noizy.

Don Xhoni kërkoi falje për pamundësinë e shkuarjes në këtë koncert duke treguar se kishte një aksident në familje.

Ndërkohë që Noizy këtë deklaratë e cilësoi si një justifikim.

“Jo po çuni tezes babit me apendisit”, shkroi Noizy duke injoruar me arysetimin e Donit.

Me pas Don Xhoni ka treguar hapur armiqësinë me Noizyn, ku ky i fundit i kishte bërë folloë në instagram dhe Doni nuk e kishte parë për t’ia kthyer.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat