2Ton sot sjell “Corazon”

Mediale Vip

2Ton sot sjell “Corazon”

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 11:25
2Ton

2Ton po vjen me risi.

Reperi nga Ferizaji ka disa ditë që ka parlajmëruar këngën e tij të re për të cilën dje ka treguar kohën e publikimit.

“Corazon” do të mbajë titullin kënga e tij e re e cila do të lansohet sot bashkë me videoklip.

Ani pse nuk ka dhe shumë kohë nga dy projektet e fundit por reperi ka vendosur që këtë sezon të jetë mjaft aktiv.

Ndryshe, “Qika” është kënga e tij e fundit që e lansoi javë më parë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat