Adelina me provokime nga pushimet

Mediale Vip

Adelina me provokime nga pushimet

Më: 3 gusht 2021 Në ora: 15:44
Adelina

Këngëtarja ka ditë që po i shijon pushimet me familjen.

Adelina Tahiri ka qenë aktive me imazhe verore duke iu dhënë vëmendje linjave trupore.

Ndonëse ka shkuar me bashkëshortin atje ajo po publikon postime edhe e vetme gjë të cilën e ka bërë edhe sot.

Në storien e saj në Instagram, ka publikuar një video e cila ka xhiruar gjoksin nga afër dhe ka treguar ngjyrën që ka marrë nga pushimet.

Kujtojmë se, Adelina së fundmi ka publikuar foto edhe me motrën e saj nga plazhi.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat