Adriana kështu po e quan Arta Nitajn

Mediale Vip

Adriana kështu po e quan Arta Nitajn

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 16:07
Adriana dhe Arta

Arta Nitaj ka postuar edhe sonte një foto të nxehtë në rrjetet sociale.

Bukuroshja ju kthye gjatë kësaj jave përsëri Dubait, qytetin e mëkateve të lindjes që ajo nuk e kishte vizituar gjatë verës.

Ajo është kthyer dhe pothuajse çdo natë poston fotografi të nxehta në rrjetet sociale. Sonte ajo e ka bërë një të tillë ku ka të veshur pantallona të gjelbër dhe një triku ku shfaqet beli i saj i hollë.

Ajo që është vërejtur në postimin e saj ishte komenti i deputetes së VV-së, Adriana Matoshi e cila ka shkruar “La Bomba”.

Image

 

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat