Në jetën reale, dy aktorët e "Dashuri me Qira" i bashkon një histori e re dashurie

Mediale Vip

Në jetën reale, dy aktorët e "Dashuri me Qira" i bashkon një histori e re dashurie

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 06:30
Nergis Kumbasar dhe Seckin Ozdemir

Sipas gecce, një dashuri ka lindur mes vajzës së Nergis Kumbasar, Yasmin Erbil dhe aktorit të "Dashuri me Qira", Seckin Ozdemir. Edhe më parë, portalet në Turqi kanë shkuar për një lidhje të mundshme të tyre po asgjë nuk ishte konfirmuar.

Tek vizitonte një qendër tregtare me të ëmën, Yasmin është larguar menjëherë pasi ka parë të mbërrinin gazetarët.
E pyetur në lidhje me historinë e të bijës, Kumbasar ka thënë:
"Ajo është një vajzë e rritur, i merr vet vendimet e saj dhe unë nuk ndërhyj në jetën e saj".


Kështu aktorja nuk ka mohuar asgjë duke e lënë ende çështjen e hapur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat