Çfarë i bashkon Shyhrete Behlulin me Marilyn Monroe-n?

Mediale Vip

Çfarë i bashkon Shyhrete Behlulin me Marilyn Monroe-n?

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 14:05
Shyhrete Behluli dhe Marilyn Monroe

Shyhrete Behluli ka filluar që të këndoj edhe në Amerikë.

Ajo së fundmi na paraqitet nga New York-u, ku shihet se është duke pritur, ndoshta që të filloj të këndojë. E me këtë rast këngëtarja Behluli ka pozuar e më pas këtë foto e ka nda me ndjekësit e saj në instastory.

Foton në fjalë Shyhretja e shoqëron më mbishkrimin: “Pershendetje”. Dhe shihet se është në New York.

Ndërsa e veçanta e kësaj fotografie është se Shyhrete Behluli ka pozuar afër fotos së Marilyn Monroe-s.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat