Albatriti një burrë me fat, shikoni çfarë ka përgatitur Egzona për të !

Mediale Vip

Albatriti një burrë me fat, shikoni çfarë ka përgatitur Egzona për të !

Më: 25 nëntor 2017 Në ora: 17:39
Albatriti dhe Egzona

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ?iftet më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Sonte Egzona ka bërë disa postime ku ndër to është edhe një bakllava.

A thua ajo e ka përgatitur atë për Albatritin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat