Sa palë brekë kishte veshur Eni Koçi në “Xing me Ermalin”? - Bota Sot
Sa palë brekë kishte veshur Eni Koçi në “Xing me Ermalin”?

Mediale Vip

Sa palë brekë kishte veshur Eni Koçi në “Xing me Ermalin”?

Më: 13 janar 2018 Në ora: 22:31
Eni Koçi dhe Ermal Mamaqi

Momenteve jashtë kamerave në “Xing me Ermalin” nuk i kanë shpëtuar shumë personazhe të ftuar në emision. Mes tyre ishte edhe këngëtarja Eni Koçi, të cilës Ermal Mamaqi i bën disa pyetje, ndërkohë që nuk ishin në transmetim. Ndër to ishte dhe sesa palë të brendshme kishte veshur në emision këngëtarja.

Mamaqi: Po mirë tani, ti ke veshur këto getat dhe pastaj ke veshur brekët?

Koçi: “Është body (trupore)…”

Mamaqi: Pra ke edhe brekë, edhe geta, edhe pantallona, edhe brekë të vogla.. Tre palë brekë.

Koçi: Po ç’të duhet ty?

Mamaqi: Si mi ç’më duhet mua, dua ta di unë ça është njeriu që vjen këtu, sa palë brekë ka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera