Ja çfarë po bëjnë Ami dhe Ermali këtë vikend - Bota Sot
Ja çfarë po bëjnë Ami dhe Ermali këtë vikend

Mediale Vip

Ja çfarë po bëjnë Ami dhe Ermali këtë vikend

Më: 14 janar 2018 Në ora: 11:11
Ami dhe Ermali

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë çift shumë simpatik.

Dyshja kanë lënë pas gjithë angazhimet e tërë javës për tu relaksuar në vikend.

Këtë herë, Ami dhe Ermali kanë zgjedhur ambientet me borë për të skijuar, në fakt përmes rrjeteve sociale Ami kishte treguar se këtë herë vetëm po shikonte të tjerët.

Kjo ngase, ajo është shtatzënë dhe po pret fëmijën e dytë, andaj po kujdeset për foshnjën që pritet të vije në jetë shumë shpejt.

Në Insta-Story, Ami ka publikuar një fotografi në të cilën shihet përkah Ermalit, të dy të pajisur me veshje skijimi.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera