Befason Ronela Hajati, nuk do ju besoni syve kur ta shikoni pa make-up - Bota Sot
Befason Ronela Hajati, nuk do ju besoni syve kur ta shikoni pa make-up

Mediale Vip

Befason Ronela Hajati, nuk do ju besoni syve kur ta shikoni pa make-up

Më: 20 mars 2018 Në ora: 17:57
Ronela Hajati

Ajo është një nga këngëtaret më shpërthyese në skenë. 

Ronela Hajati numëron një sërë hitesh dhe gjithashtu përflitet për lidhjen e saj me këngëtarin Young Zerka.

Por së fundmi ajo ka befasuar me pamjen e saj. Rrallë herë ndodh që këngëtaret të pozojnë pa grim.

Ronela ka ndarë nëj video ku pamja e saj pa diskutim nuk është aq mbreslënëse saç duket me make-up.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera