Në dy vjetorin e vdekjes së Prince, del koleksioni i panjohur i tij - Bota Sot
Në dy vjetorin e vdekjes së Prince, del koleksioni i panjohur i tij

Mediale Vip

Në dy vjetorin e vdekjes së Prince, del koleksioni i panjohur i tij

Më: 23 prill 2018 Në ora: 13:07
Prince

Trashëgimia e këngëtarit Prince, nuk është pasuria e tij e madhe që la.

Shumë shpejtë do të dalin edhe fjalët e tij, në poezi e tekste.

Paisley Park Enterprises – rrjeti tregtar i pasurisë së Prince ka paraqitur dokumentet për të prodhuar një koleksion në një libër në të cilin do të shfaqeshin tekstet dhe poezitë e këngëtarit të ndjerë.

Image

Fotot dhe revistat e papublikuara të Princit gjithashtu mund të shndërrohen në një fitim.

Image

Është një lajm i mirë për fansat që dëshirojnë të festojnë jetën e Princit, ndërsa e shtuna shënon përvjetorin e dytë të vdekjes së tij
Ylli i popit Prince ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare, në kompleksin e tij në Minesota të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera