“Ajo” nga Majk dhe Geasy arrin 60 milionë - Bota Sot
“Ajo” nga Majk dhe Geasy arrin 60 milionë

Mediale Vip

“Ajo” nga Majk dhe Geasy arrin 60 milionë

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 09:21
Getoar Selimi

Hip hop ylli, Getoar Selimi, po feston një sukses të radhës të karrierës së tij.

“Ajo” ishte një hit i madh i publikuar dy vjet më parë, duke pushtuar të gjitha rrugët e diskotekat.

Teksti është shkruar nga vet reperët ashtu si melodia.

Por, prodhimi i këngës është bërë nga Nurteeli, Granit Gashi dhe LiBeats.

Videoklipi është realizuar nga Max Production, kurse spikati modelja Xhesika Berberi.

Edhe Geasy ju gëzua këtij suksesi duke e postuar në rrjetet sociale.

Geti pritet të publikojë edhe dy këngë deri në fund të kësaj vere.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera