Transformohet Eugent Bushpepa, nuk keni për ta njohur me pamjen e re - Bota Sot
Transformohet Eugent Bushpepa, nuk keni për ta njohur me pamjen e re

Mediale Vip

Transformohet Eugent Bushpepa, nuk keni për ta njohur me pamjen e re

Më: 18 qershor 2018 Në ora: 19:18
Eugent Bushpepa

Pasi u komentua shumë në media për performancën e tij të shkëlqyer në Eurovizion, së fundmi Eugent Bushpepa ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një foto të publikuar në profilin e tij në Instagram.

Ndonëse jemi mësuar ta shikojmë gjithmonë me flokë të gjatë, këngëtari ka bërë një ndryshim drastik në pamjen e tij. Ai i ka habitur të gjithë kur është shfaqur me flokët e prerë shumë shkurt, për të cilat fajësonte berberin.

"Kur i thua berberit me hiq vetem majat dhe detyrohesh te shkosh ne plazh të skuqësh tullën."- ka shkruar Eugenti në përshkrimin e fotos.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera