Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Trump - Bota Sot
Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Trump

Mediale Vip

Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Trump

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 10:43
Donald Trump dhe Stormy Daniels

Ka tërhequr vëmendjen e mediave më të zë pasi deklaroi se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur lidhur me një raport seksual me Presidentin amerikan, Donald Trump, por tashmë pornostarja Stormy Daniels është vënë në pranga në Columbus.

Lajmin e bëri publik avokati i saj, i cili duke folur për mediat tha se arrestimi u bë “me motivacion politik”.

Stormy u arrestua teksa performonte në një klub striptizmi. Ajo akuzohet se ka lejuar disa klientë që ta prekin, duke shkelur ligjet e shtetit.

Aktorja e filmave për të rritur Stormy Daniels, deklaroi në një intervistë se ka bërë seks të pambrojtur me Presidentin amerikan Donald Trump, në vitin 2006.

Daniels ka bërë kallëzim ndaj presidentit amerikan. Nga dokumentet zyrtare, rezulton se Trump, nëpërmjet avokatit të tij ka paguar 130 mijë euro, për të blerë heshtjen e gruas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...