Salma Hayek lajmërohet nga plazhi - Bota Sot
Salma Hayek lajmërohet nga plazhi

Mediale Vip

Salma Hayek lajmërohet nga plazhi

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 21:45
Salma Hayek

Salma Hayek bën një gjë që rrallëkush prej kolegeve të saj e ka guximin.

Aktorja 51-vjeçare e ka postuar një fotografi  në Instagram, ku ajo duket në plazh dhe pa asnjë pikë grimi.

 

#nofilter #noretouching

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

“Pa filter, pa korrigjim”, është përshkrimi që Hayek ia ka dhënë imazhit të postuar, i cili ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...