Stanaj gati për koncert: I ngazëllyer ta ndaj skenën e njëjtë me Dua Lipën - Bota Sot
Stanaj gati për koncert: I ngazëllyer ta ndaj skenën e njëjtë me Dua Lipën

Mediale Vip

Stanaj gati për koncert: I ngazëllyer ta ndaj skenën e njëjtë me Dua Lipën

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:17
Dua Lipa dhe Stanaj

Në Prishtinë sot fillon festivali tre ditor "Sunny Hill".

Në këtë festival do të këndojnë disa prej yjeve me famë botërore, përfshirë këtu Dua Lipën, Martin Garrix, Action Bronson, Stanaj, e të tjerë.

Tashmë gjithçka është gati për koncert dhe këngëtarët po presin me padurim të performojnë para fansave të tyre në Prishtinë.

Stanaj ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes të cilave ka treguar se gjendet në Prishtinë dhe po shijon në maksimum këtë udhëtim.

Mbrëmë, ai ishte i ftuar në ndejën private të Dua Lipës, ku ndau edhe disa imazhe nga atje dhe u shpreh i emocionuar që ka nderin ta ndajë të njëjtën skenë me këngëtaren në Prishtinë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...