Kënga e re nga Almeda Abazi po vjen, nis xhirimet - Bota Sot
Kënga e re nga Almeda Abazi po vjen, nis xhirimet

Mediale Vip

Kënga e re nga Almeda Abazi po vjen, nis xhirimet

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 18:04
Almeda dhe Tolgahan

Aktorja dhe prezantuesja shqiptare, Almeda Abazi ia ka shtuar vetes edhe një profesion.

Ajo së fundmi është duke e sfiduar veten edhe në muzikë e cila ka paralajmëruar diçka të re.

Ditë më parë Almeda befasoi të gjithë gjersa ka ndarë me fansat një imazh me DJ-në turk, Burak Yeter që treguan se po sjellin projekt të ri muzikor.

Ndërkaq, para pak çastesh është bashkëshorti i Almedës, Tolga i cili ka ndarë një imazh nga xhirimet e Almedës.

“Almeda-Alabama dhe Burak Yeter, së shpejti”, është mbishkrimi i imazhit.

Presim se çfarë do na sjell bukuroshja shqiptare.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...