Haradinaj për pushime në Jalë, Anita me bikine të shtrenjta - Bota Sot
Haradinaj për pushime në Jalë, Anita me bikine të shtrenjta

Mediale Vip

Haradinaj për pushime në Jalë, Anita me bikine të shtrenjta

Nga: H.O. Më: 10 gusht 2018 Në ora: 18:25
Ramush dhe Anita Haradinaj

Kryeministri Ramush Haradinaj po qëndron ende në Shqipëri. Pas disa takimeve zyrtare ai ka vendosur që të vazhdoj qëndrimin atje duke e shfrytëzuar për pushime në bregdet me bashkëshorten e tij, Anitën.

Ai është kapur nga mediat në Shqipëri, duke u hedhur nga një jaht luksoz në bregdetin e Jalës.

Nga këto fotografi shihen kryeministri dhe bashkëshortja e tij, Anita me rroba banjo, madje kjo e fundit me bikine Louis Vuitton.

Ai fillimisht e ka hedhur bashkëshorten në det, nga jahti e më pas edhe vet. Shikoni fotot më poshtë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...